Ogrzewanie

Nagrzewnice gazowe z otwartą komorą spalania

Nagrzewnice gazowe ERMAF z otwartą komorą spalania, solidnie wykonane z najwyższej jakości materiałów, są przeznaczone do ogrzewania wszystkich typów kurników (100% ciepła pozostaje w budynku). Palnik i komora spalania wykonane są z żaroodpornej stali nierdzewnej. Blok sterowania palnikiem oraz blok dystrybucji gazu wmontowane są w wodoszczelną i odporną na zapylenie plastikową obudowę o stopniu ochrony IP65. 

Czytaj więcej...

Nagrzewnice gazowe z zamkniętą komorą spalania

Nagrzewnice gazowe ERMAF z zamkniętą komorą spalania, solidnie wykonane z najwyższej jakości materiałów, są przeznaczone do ogrzewania wszystkich typów kurników. Palnik i komora spalania wykonane są z żaroodpornej stali nierdzewnej. Blok sterowania palnikiem oraz blok dystrybucji gazu wmontowane są w wodoszczelną i odporną na zapylenie plastikową obudowę o stopniu ochrony IP65. 

Czytaj więcej...

Nagrzewnice olejowe z otwartą komorą spalania

Nagrzewnice olejowe ERMAF z otwartą komorą spalania, solidnie wykonane z najwyższej jakości materiałów, są przeznaczone do ogrzewania wszystkich typów kurników (100% ciepła pozostaje w budynku). Palnik i komora spalania wykonane są z żaroodpornej stali nierdzewnej. Blok sterowania palnikiem oraz blok dystrybucji oleju wmontowane są w wodoszczelną i odporną na zapylenie plastikową obudowę o stopniu ochrony IP65. 

Czytaj więcej...

Nagrzewnice olejowe z zamkniętą komorą spalania

Nagrzewnice olejowe ERMAF z zamkniętą komorą spalania, solidnie wykonane z najwyższej jakości materiałów, są przeznaczone do ogrzewania wszystkich typów kurników. Palnik i komora spalania wykonane są z żaroodpornej stali nierdzewnej. Blok sterowania palnikiem oraz blok dystrybucji oleju wmontowane są w wodoszczelną i odporną na zapylenie plastikową obudowę o stopniu ochrony IP65. 

Czytaj więcej...

Nagrzewnice wodne

Ze względu na charakter budynku i wymogi bezpieczeństwa nagrzewnice wodne są najbardziej odpowiednim systemem ogrzewania kurników.
Ogrzewanie wody, czynnika grzewczego, następuje poza miejscem pracy nagrzewnicy, przez co proces ogrzewania nie ingeruje w środowisko kurnika. Przy ogrzewaniu olejowym lub gazowym w procesie spalania wykorzystywany jest tlen, którego  pobieranie z kurnika powoduje znaczny wzrost wilgotności powietrza; taki sposób ogrzewania nie osusza powietrza w kurniku. 

Czytaj więcej...