Nasza firma

Już od wielu lat dostarczamy urządzenia do wyposażenia ferm drobiarskich. To główny kierunek działalności i rozwoju naszej firmy. Wieloletnie doświadczenie jest niewątpliwie atutem w sprzedaży. Wysokie kwalifikacje sprzedających, zapewniają trafność w doborze wyposażenia oraz spełnienie oczekiwań kupujących. Są to bez wątpienia elementy, które powodują stały wzrost liczby odbiorców w kraju i za granicą, ceniących sobie również wysoką jakość urządzeń.

Duży nacisk kładziemy na przeszkolenie i zapoznanie odbiorców ze sprzętem tak, aby w pełni mogli wykorzystać możliwości zainstalowanego wyposażenia w celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów hodowlanych.

Z pewnością silną stroną naszej firmy są zgrane i wysoko wykwalifikowane brygady montażowe, które działają szybko i fachowo.

Istotnym elementem jest również sprawnie działający serwis, który niesie pomocną dłoń w razie nieprzewidzianych awarii, spowodowanych długą eksploatacją urządzeń.

W przyszłości dalej zamierzamy realizować obraną strategię, która bardzo dobrze się sprawdziła. Wysoka jakość urządzeń, kompetencja sprzedających oraz wysokie kwalifikacje montażystów prowadzą do ciągłego wzrostu sprzedaży, pozyskiwania nowych rynków zbytu, a przede wszystkim utrzymania stałych odbiorców.

Powyższe elementy to główne czynniki sprzyjające renomie i pozycji naszej firmy na rynku.

O firmie