VHP - strona główna
Nasza oferta obejmuje
story image

Systemy karmienia

Oferujemy różnorodne systemy karmienia dostosowane do każdego rodzaju produkcji drobiarskiej. Wspólnymi cechami tych systemów jest niezawodność działania, prostota w obsłudze oraz łatwość dezynfekcji po zakończonym cyklu produkcyjnym.

story image

Silosy

Posiadamy całą gamę silosów o różnych pojemnościach, co umożliwia dobranie odpowiedniego tonażu do wielkość produkcji drobiarskiej. Preferujemy silosy wykonane z GFK oraz wysokiej jakości blachy ocynkowanej. Spodnia część silosu dobierana jest zależnie do potrzeb i współpracuje z różnego rodzaju żmijkami tzn. Ø 55, Ø75, Ø90, Ø125

story image

Systemy pojenia

Proponujemy nowoczesne i sprawdzone systemy pojenia przeznaczone do hodowli drobiu. Dostarczają one ptactwu świeżą i czystą wodę co jest istotnym czynnikiem wpływającym na rozwój zwierząt. Poidła są bardzo łatwe w instalacji, minimalizują straty wody i zapewniają suchą ściółkę. Prostota obsługi i działania redukuje koszty hodowli, a nakład prac konserwacyjnych jest niewielki.

story image

Ogrzewanie

Oferowane przez nasza firmę nagrzewnice są proste i łatwe w obsłudze. Posiadamy nagrzewnice o różnej wydajności cieplnej, z odprowadzeniem i bez odprowadzenia spalin, współpracujące na gaz ziemny, gaz propan oraz olej opałowy. Cechuje je duża sprawność energetyczna oraz maksymalny efekt wytwarzania ciepła.

story image

Schładzanie

Dysponujemy dwoma rodzajami systemów schładzania pracującymi na ciśnieniu 15 i 70 Bar. Cechuje je wysoka skuteczność schładzania powietrza w upalne dni. Użycie wysokogatunkowych materiałów zapewnia długowieczność i niezawodność w działaniu systemu.

story image

Wentylacja

Dobra wentylacja decyduje o osiągnięciu jak najlepszych wyników produkcyjnych. Utrzymuje odpowiedni poziomu tlenu, wilgotności, itd., natomiast uboczne efekty produkcji drobiarskiej takie jak amoniak czy CO2 skutecznie usuwa z budynku. Pomagamy hodowcom w obliczeniu koniecznej wymiany powietrza oraz doborze i aranżacji urządzeń odpowiednich dla danego budynku.

story image

Sterowanie klimatem

Odpowiedni mikroklimat w budynku bardzo często decyduje o powodzeniu lub porażce w hodowli. Proponujemy szeroki asortyment sterowników współdziałających z różnego rodzaju czujnikami np. temperatura, wilgotność, CO2 itd. System tak skonstruowano, aby zminimalizować konieczność nadzoru nad pracą urządzeń.

 

Witamy w VHP

Serdecznie witamy na stronie internetowej firmy VHP zajmującej się kompleksowym wyposażeniem budynków inwentarskich. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kontakt

VHP Sp. z o.o.
Mutowo 102, 64-500 Szamotuły
tel. +48/61 29 27 078
fax. +48/61 29 25 066
e-mail: vhp@vhp.com.pl

Mapa dojazdu:

VHP sp. z.o.o.

Nasza firma od wielu lat zajmuje się wyposażeniem hal inwentarskich w nowoczesny sprzęt do hodowli brojlerów kurzych, indyczych, niosek, gęsi i kaczek.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę rodzaj hodowli, wielkość obiektu, środowisko naturalne i możliwości ekonomiczne klienta.

Projekty

VHP zapewnia dostawy na terenie całego kraju i za granicą, zaczynając od szczegółowego projektowania do montażu i oddania obiektu pod klucz. Montaż wyposażenia wykonywany jest przez specjalistyczne grupy montażowe. Projekty opracowywane są zgodnie z życzeniami zamawiającego z uwzględnieniem miejscowych warunków.