Reprodukcja -> Nagrzewnice gazowe z zamkniętą komorą spalania


Nagrzewnice gazowe ERMAF z zamkniętą komorą spalania, solidnie wykonane z najwyższej jakości materiałów, są przeznaczone do ogrzewania wszystkich typów kurników. Palnik i komora spalania wykonane są z żaroodpornej stali nierdzewnej. Blok sterowania palnikiem oraz blok dystrybucji gazu wmontowane są w wodoszczelną i odporną na zapylenie plastikową obudowę o stopniu ochrony IP65. Duża wydajność wentylatora zapewnia dobre rozprowadzenie ciepła w całym kurniku.
Prosta i funkcjonalna konstrukcja gwarantuje wysoką niezawodność działania oraz czystość spalania, łatwość w obsłudze, czyszczeniu i konserwacji.
Powietrze do spalania czerpane jest z zewnątrz, a spaliny (dwutlenek węgla i para wodna) odprowadzane są poza budynek za pomocą koncentrycznego kominka ściennego lub dachowego. Zmniejsza to koszty wentylacji i zapobiega nadmiernemu zawilgoceniu ściółki.
Optymalizacja procesu spalania w nagrzewnicach gazowych ERMAF zapewnia wysoką ekonomiczną opłacalność ich użytkowania. Zabezpieczenia i system kontroli płomienia spełniają najbardziej surowe normy.

 

Error
Whoops, looks like something went wrong.