Indyki -> Wentylatory


Wysokiej klasy wentylatory osiowe Multifan ścienne i kominowe są z wielkim powodzeniem wykorzystywane w systemach wentylacyjnych w kurnikach. W celu poprawienia warunków środowiskowych w kurnikach montowane są też wysokowydajne mieszacze powietrza Multifan.
Wykonane z najwyższej jakości materiałów wentylatory Multifan są zdolne do pracy w każdych warunkach środowiskowych, również w wysokich temperaturach, sięgających maksymalnie 150°C. Odporne są na działanie wilgoci, amoniaku i innych szkodliwych gazów, nie szkodzi im kurz, nie ulegają korozji i mogą pracować przez wiele lat. Łatwe do czyszczenia, można je myć silnym strumieniem wody z dodatkiem detergentów.
Średnice wentylatorów wynoszą 30-130 cm. Energooszczędne silniki charakteryzują się cichą pracą, a dzięki falownikowi możliwa jest płynna regulacja ich obrotów.
Wysokowydajne wentylatory Multifan dzięki specjalnemu trójwymiarowemu kształtowi łopat umożliwiają usuwanie z kurnika ponad 45 tys. m3 powietrza w ciągu godziny przy bardzo niskim poborze prądu (37 W/1000 mpowietrza/godz.).

 

Error
Whoops, looks like something went wrong.