Broilery -> Silosy paszowe z blachy


Silosy paszowe z blachy przeznaczone są do przechowywania surowców i mieszanek paszowych na fermach drobiu.
Wykonane z wysokiej jakości i odpowiedniej grubości blach falistych ze stali ocynkowanej zainstalowane na solidnej konstrukcji gwarantują dużą wytrzymałość i trwałość. Konstrukcja stalowa, na której zamocowany jest silos, jest w całości cynkowana ogniowo, przez co charakteryzuje się większą odpornością na korozję.
Napełnianie zbiornika odbywa się poprzez rurę załadowczą zakończoną szybkozłączem. Standardowym wyposażeniem silosów paszowych jest ręcznie otwierana klapa umożliwiająca wykorzystanie alternatywnych sposobów załadunku. Odpowiedni kąt zejścia leja i otwór wylotowy o średnicy 440 mm gwarantują swobodny przepływ paszy do systemu transportowego.
W dolnej części leja znajduje się właz umożliwiający bezpieczną kontrolę czystości i stanu technicznego pustego silosu. Istnieje możliwość zamontowania włazu w części dachowej silosu wraz z drabinką. 
Rozładunek zmagazynowanej paszy może być dowolnie rozwiązany przez użytkownika przy pomocy przenośnika spiralnego, łańcuchowego lub ślimakowego.

 

Error
Whoops, looks like something went wrong.