Zbiór jaj


Maszyny Pakujące

Maszyny Sanovo FARMPACKER do pakowania jaj na fermie o zróżnicowanej wydajności (od 40 skrzyń/godzinę do 200 skrzyń/godzinę) są doskonale zaprojektowane, proste w użytkowaniu i wysoce sprawnie wykonują czynności związane z pakowaniem jaj na wytłaczanki, a potem wytłaczanek do skrzyń.

Czytaj więcej...

Maszyny sortujące

Maszyny Sanovo sortujące jaja na fermie to nowoczesne urządzenia, gwarantujące nie tylko wysoką wydajność od 70 do 800 skrzyń/godzinę, ale także zapewniające delikatne traktowanie jaj, wysoką higienę oraz przyjazną obsługę.
Dzięki typowym modułom i rozwiązaniom konstrukcyjnym możliwe jest ustawienie linii sortującej jaja w dowolnej konfiguracji odpowiedniej dla danych warunków. 

Czytaj więcej...

Transportery jaj

Transportery do zbioru jaj w wielu różnych szerokościach w zależności o warunków i potrzeb klienta. Możliwość komponowania różnych długości systemów zbioru przy użyciu systemu olejowego oraz synchronizacji silników napędowych. Wraz z transporterami możemy dobrać wszelkie możliwe akcesoria jak stoły łączące transportery zbiorcze czy liczniki jaj, znakowanie jaj i wiele innych.

Czytaj więcej...

Znakowanie jaj

Firma Nuovo oferuje różne modle maszyn do znakowania jaj. Charakteryzują się one solidną konstrukcją, wysoką niezawodnością i łatwą obsługą, stosunkowo niskim zużyciem atramentu i doskonałą jakością nadruku. Wydajność nadruku wynosi od 4-36 tys. jaj/godzinę.
Maszyny do znakowania jaj mogą współpracować z pakowarkami lub sortownicami jaj. 

Czytaj więcej...

Error
Whoops, looks like something went wrong.